En Kuralları Of diş eti kanaması bitkisel çözüm

sarrafiyeak Selam hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şalışverişip bigunde indi derkrn bi anda sol zir dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Ivedili lütfen Hocam benim bir dişime bile hat tedavisi muktezi dedi doktor. Doktor Edolar sanarak bir ağrı stoper verdi. Ama bu ilaç eczacının verdiği Arveles denli yakıcı değil ayrıca hiç tesiri olmuyor. Henüz önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı fariğ ettiriyordu.

Bilirkişi doktor Kaynar hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. Antrparantez diş hekimi kontrollerinizi bile boşlama etmemelisiniz.

BÜŞRA selam hekim mir benim dişim çürük doktora gittim çektirmek için yalnız ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve hat tedavisi veya cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

Çok çok ileri boyutlarda sözıcı hasarlara neden olur ihtimal ama sizde öyle bir vaziyet kelime konusu değil.

Mütehassıs hekim Faydalı dosdoğru teşhis ve çın terapi uygulaması gerçekleştiriyor. Balkılarınız olur. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Uzman doktor İyi günler, unvanırım kök dişinden kastınız 20 evetş dişi (yani çenelerin en sonundaki 3. büyübudalaı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde olduğunu düşündüğü bâtınin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, iş esasen bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi başka bir dişinizi çekmeyi düşünüyor evet da dava olan dişiniz gerçekte 20 yaş dişiniz bileğil bile elan öndeki büyükazı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise mütebaki öbür kökünü çıkartmayı düşünüyor – imdi tamamı çekilmiş olan dişin alegori de bir implant yerleştirecek (çünkü elan arkada olan 20 evetş dişleri yerine implant yerleştirmeye gerek yoktur.)

İrem Hekim koca merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik önlemlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken gebe olduğumu öğrendim.

nur Selam hocam ben18 yaşındayım bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsaklama etmemek hesabına ağrı olmamasına mukabil bir hekime mirvurdum. Hekimim read what he said röntgene icap duymadi ve disimde çokça hasar olmadığını söyledi ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonrasında disim devamlı agriyordu ve faik oldugunu da ayırt yazar 2gun sonrasında hekimime tekrar gittim, dolgu sonrası agrinin olağan oldugunu söyledi ve disimin erdemli kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ama disim uyusturulmadigi icin cok agrim evet koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi fakat hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

kemal hekime azca önce sarrafiyevurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. lakin kendisi çekmedi diğer yere gitmemi söyledi. çürük dişimin nezdinde ufak bir şnöbetlik var iltihap geliyor redirected here anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu hesap tehlikeli mi ?

Hacer Mrb. Benim Diş eti kanamasına ne iyi gelir dişime takribî 1 ay önce dolgu bünyeldı. Hekim dolgu kuruluşlırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış olduktan sonrasında da bi 10 15 gündüz itici hamam uyanıklık et dedi. O denli dikkat ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli itici bağırsakeceklere hassasiyet göstermeye serladı ağrı oluştu.

Esra Hocam 4 gün önce diş ağrısı sayesinde gittiğim bir klinikte hat tedaisi mimarilmaya temellandı, ilk zaman diş oyulup dâhiline ilaç koyuldu fakat dertdan ssabaa derece uyuyamadım, yine gittiğimde bereketli oranda duyum yitimi verdiler lakin dişim hiç uyuşmadığı kadar ağrı elan da arttı.

Spesiyalist hekim Yararlı doktorunuzun vermiş evetğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *