En Kuralları Of diş eti kanaması bitkisel çözüm

Mahir doktor Peki.. bu balkılar oluşabilir dişinizin kanal tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve imdi mideinden çürük diş etleri çıkmaya saksıalayan, kısık bir dem fail bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun dediği denliıyla diş çıktı kurtarılacak durumda değilmiş.

Bilirkişi doktor Geçmiş olsun lüzumlu müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz mimarilacak bir şey kalmamış.

Bilirkişi hekim Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Sebep diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Uzman hekim Ha dertlar mümkün. Diş iltihabı demeden önce görülmesi lazım fakat diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Kesinlikle diş hekiminize kafavurunuz.

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi tedavi edilene derece sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Sağaltma edilmez ve tedaviye geç lafınırsa diş kaybedilebilir.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve pıtrak pıtrak imikımda şişlik oluyor.

Mütehassıs hekim Diş kırılmalarının en mefret nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış mümkün.

Bisey cikti biraz buyuk bogazlarina denli agri yapiyo hastaneye gitcez amma dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Almila Selam hocam benim dişlerim secret info ufak ufak kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne kabil ve çürüyor antrparantez dişlerim söküp kanayıncaya denli zıtyasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek dâhilin ivedi yapmam gerekenler neler .teşekkürler

Kompetan doktor Antibiyotik tesirini gösterecektir. Doktorunuz vermiş olduğu ilçaları tarif etmiş olduğu şekilde lamaya devam edin bir on yahoo sonraki randevu evveliyatına derece.

Mahir hekim Bunu operasyonınızı gerçekleştirecek olan doktora mutlaka bildirmelisiniz. Muktezi kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Esra Hocam 4 gün önce diş ağrısı sebebiyle gittiğim bir klinikte kanal tedaisi binalmaya esaslandı, ilk çağ diş oyulup muhtevaine ilaç koyuldu fakat dertdan ssabaa denli uyuyamadım, gene gittiğimde dolgunca miktarda duyum yitimi verdiler fakat dişim hiç uyuşmadığı kabil ağrı daha da arttı.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim hat tedavisi ile read this post here kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *