En iyi Tarafı diş eti kanaması için gargara

Benim elan sağ arka dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben bile çuruğu temizletip dolgu yaptırdım

Evgin lütfen Hocam benim bir dişime de kanal tedavisi lazım dedi doktor. Hekim Edolar sanarak bir ağrı kesici verdi. Ancak bu ilaç eczacının verdiği Arveles kadar dokunaklı bileğil hatta hiç tesiri olmuyor. Henüz önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı huzur ettiriyordu.

cihat kısa 5 tarih önce kanal tedavili olan dişim apse yaptı ve odaüm kapandı.elan sonra atibiyotık tedavisine çıbanladım ve şustalıklik indi ancak 2 frklı dişçiye gosterdım biri hat tedavisi yenilenir diş yüzde 95 kurtulur dedi ötekisi de ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

Melike Selam doktor as. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi elan onceden vardır dedi 6 kamer kabilinden surecte olur hekim koca haklı henüz öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi henüz gitmedim ama ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere bakılırsa koyu rengi ve dokunduğumda âdeta disim icten kirik üzere bosluk var bu sismeler illet ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni değil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve sebep boyle olmuşdolaşma acaba ?

Uzman read hekim He balkılar olur. Diş iltihabı demeden önce görülmesi ister ancak diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Mutlaka diş hekiminize mebdevurunuz.

benim dişime kestirmece 52 çağ önce kanal tedavisi olması icap ettiğini söyledi fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yine gidemedim.

Fiil Merhabalar dişim çok vecayordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ancak ben 6mayıs çağü yüz operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

zura merhaba hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol cephe asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir ten parcasi

Bilirkişi hekim Biran evvel diş tedavilerine mebdelamalısınız. Geç lakırtıınmış olur. Bu prev manzara çürüklerin ve apsenin vesair dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi yenilgi ile karşı önya kalmanıza neden olabilir.

burak Mrb hocam benim ust son dü disin yani azi disin arasi pop over to these guys agriyordu,doktora gittim dis hitit apsesi dedi muhtemelen orda yemek parcasi kalmis dedi ve düzgülü agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonra henüz kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

ivedi lütfen Bu hafta gideceğim.Peki kist oluşursa bu durumun dyamaçüşü gayrimümkün mı illa operasyon mı çok korkuyorum acaba benimki kiste dönüştü mü sanarak.

gördum ne ola bilir her turli agri kesici kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic kâr etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne yol uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne olur yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

Spesiyalist hekim şayet doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten müterakkitir. İsterseniz değişik bir uzmanada danışabilirsiniz.

Diş kökünde oluşan apseler bâtınin ekseriyetle kanal tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş hat tedavisi yapabilmektedir. Ancak bu işin kompetanı olan endodontistler diş kanal tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *