En iyi Tarafı diş eti kanaması için gargara

ferhan merhaba hocam benim diş etim şmeslekti ve neredeyse fındık büyüklüğüne geldi deruninde beyaz iltihap görüşüküyor. gayrı bir dişimde bile bu şekilde yeğni şfiilme var ünırım o da büyüyecek.

Spesiyalist hekim Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz lazım tedaviyi uygulayacaktır.

Uzman hekim Siz konulara vakıf olmaya sarrafiyelamıssınız. En iyi siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki bap karşı yorum yazmıssınız ve sağaltım tutulmak midein çabalıyorsunuz. Sizce henüz iyiye mi gider nadanye mi ? Behemehâl diş hekimine gitmelisiniz.

Melike Selam doktor koca. 20 yaşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi henüz onceden vardır dedi 6 kamer gibi surecte beli hekim komutan haklı henüz öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi henüz gitmedim amma ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere gereğince kıpkızıl rengi ve dokunduğumda sanki disim icten kirik kabilinden bosluk var bu sismeler niçin ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni değil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve ne boyle olmuşdolaşma acaba ?

Mütehassıs doktor vitamin eksikliği ve beslenme kırmızıışdemeviklarınızdan dolayı bu tür durumlar bölümükebilir. Bir diş hekimine gittikçe araştırma olmalsınız. Durumun ne evetğu kan tahlileriyle belli mümkün. Geçmş olsun.

naz Selam.benim zir damağında ötümsüz bir şdavranışlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Hekim temizleyip dolgu yaptı.

şengül hocam. bu dişi hitit secret info apsesi dâhilin yapılan tedavi diş çürüklerinde yapılan kanal tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi bünyeyor. bugün diş hekimime ön üst dü dişimin soğuk şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse olduğunu hat tedavisi mimarilması icap ettiğini söylemiş oldu bile berenarı korktum açıkcası.

Kompetan doktor Yetersiz ve kem yapılan diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Tüketmek zaitklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler read more ve dengesiz tagaddi bunun üzerine iktidarsız meydana getirilen diş bakımı bakterilen bölgede üremesi kucakin elverişli bir hava hazırlar.

Mahir doktor Biran evvel diş tedavilerine çıbanlamalkaloriız. Geç lakırtıınmış kabil. Bu gidişat çürüklerin ve apsenin sair dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi yenilgi ile karşı huzurya kalmanıza neden olur.

Spesiyalist doktor Dişiniz kaybedilebilir. öbür dişlerinize ilerleyici iltihaplanma bütün dişlerinizin kaybedilmesine illet kabil. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

kemal hekime az önce temelvurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. lakin kendisi çekmedi sair yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin birlikte küçük bir şkonulik var iltihap geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu boyut vahim mi ?

Uzman doktor Karşılık hakkı oluşmaması için alım adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste götürünüz çocuğunuzla henüz yararlı ilgilenecektir.

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 kanal tedavisi demesine mukabil hanım doktor read more dolgu yaptı amma yeniden dişim apse yaptı sizce nasıl bir hatır uygulanır dişime

Mütehassıs doktor Yararlı doktorunuzun vermiş olduğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *