diş eti kanaması nasıl önlenir Üzerinde Buzz söylenti

şayet diş ve diş etleri ortada tıngırluklar varsa yemiş başüstüneğunuz yiyecekler bu işsizluklar ortada birikebilir ve apse oluşmasına neden olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi aracılığıyla denetçi edilerek dolgu teamüllemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

imparator Hocam üç gün önce madun azcaı diş cektirdim hala devam eden ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige bileğiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba henüz önce bu dişe hat tedavisi yaptırmıştım sizlamayla temelladı ve giderek küsurat ağrı oluştu hekim tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

kaan Doktor as benim sol azı dişim önce vecadı sonra balon kabilinden şişlemti doktora gittim içini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi yalnız çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı yarıp iltahabı berhavaaltıcaz dedi bu sağaltım uygunmudur ?

burcu Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (daha önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır boşlama ediyordum ne efsus ki son günlerde şnöbetkinlik oluştu kendi kendine indi bir elan oluştu bugün ferda giderim derken yine şçalışmatiğini gördüm zaman elimle denetleme ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı arkasından da beş on kanla anlaşılmaz aktı ocak hekimine saksıvurdum hoppadak bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu yıl 3 sefer penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim amma kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma üzere bir durumu var mı :S

Bilirkişi doktor Erek bey Öncelikle geçmiş olsun.Zorlu çekimler esnasında news üst çenede sinüsün açılması kesif karşılaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse doğru ise.Çekilen dişte enfeksiyon yasak ise kök kalması hızlıntı yaratmayabilir.

Kompetan hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan nahiye hariç başka bölgelerin jurnal olarak bakımı hayata geçirmeye devam ediniz.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve sık pıtrak boğazımda şmaslahatlik oluyor.

gulsum Merhaba benim sag tarafim sima felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti sima felciyle alakali olabilirmi

Spesiyalist doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

burak Mrb hocam benim ust son iki disin doğrusu azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis eti apsesi dedi muhtemelen orda ısırmak parcasi kalmis dedi ve normal agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonra…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonrasında henüz kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Mütehassıs doktor Gömülü mütebaki dişiniz apse yapmış kabil. Bu duruma diş hekiminiz karışma etmesi gerekir. Muhafaza etmek see yada üzerine mimarilacak mesleklemler balkılarınızın daha çok fazlalaşmasına illet olacaktır.

Hacer Mrb. Benim dişime ortalama 1 kamer önce dolgu yapıldı. Hekim dolgu dokumalırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış olduktan sonra da bi 10 15 zaman antipatik har dikkat et dedi. O kadar özen ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine kadar soğuk karıneceklere hassasiyet göstermeye başlangıçladı ağrı oluştu.

Mahir hekim şayet doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten ilerlemiştir. İsterseniz diğer bir uzmanada danışabilirsiniz.

İrem röntgen çektirmiştim sorun 20 lik diş bile bileğil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. diş eti kanaması abdesti bozar mı antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi yalnız ortalama 2 hafta sonrasında tekrarladı. dediğiniz kabil iltihaplanmayı kurutup yine doktora görünecem. Teşekkürname ediyorum, emeksiz gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *