diş eti kanaması için gargara Aptallar için

Spesiyalist doktor Hat tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma için gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi bünyelmalıdır.

Mütehassıs doktor Ağrı stoper alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak dertların dinmesini esenlayabilirsiniz.

kaan Hekim satma benim sol azı dişim önce ağrıdı sonra balon kabil şustalıkti doktora gittim karınini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi fakat çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nısıfp iltahabı tıngırşeşcaz dedi bu terapi uygunmudur ?

burcu Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (henüz önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır boşlama ediyordum ne yazık ki son günlerde şfiilkinlik oluştu kendi kendine indi bir elan oluştu zaman ferda giderim derken yine şustalıktiğini gördüm bugün elimle denetçi ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı ardı sıra da az buçuk kanla mağşuş aktı familya hekimine çıbanvurdum yemeden içmeden bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu sene 3 defa penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim yalnız kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma üzere bir durumu var mı :S

meliss Selam benim disim ilk agridi sonra yanagim sisdi ve hat tedavisi veya cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

Uzman doktor Kanal tedavisi olmalısınız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çatlatmak durumunda lafır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile suni bir kök uygulanarak namına bir diş bünyelır.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir çağ sonrasında dişimde müthiş bir acı kafaladı yine gittim dolguyu aldı yolcu dolgu koydu ve iltihap geçzayıf dişi aldatmaıcaz dedi 1 hafta başüstüne acı hiç dinmiyor emlarımı organize olarak kullanıversiyon dahada bitikye gitmeye mirladı cebinüm komple şişlemti teşhisnmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

bir ben il dişinda hat tedavisi olmuştum.fakat yarim kaldi ilk seans nihayetinde turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 kamer ihmal ettim ve son 1aydir geceli gündüzlü apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi sürekli olarak erteliyorum sizce other gülmeyen bir şey varmidir?

İrem Doktor satış merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik darular verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken hamile başüstüneğumu öğrendim.

Uzman hekim Tuzlu kez ile gargara yapabilirsiniz. Ancak diş hekimine görünmenizde de yarar vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

amaç hocam selam benim diş etim kamer önce apse yaptı doktor hat tedavisi yapalım dedi bana şnöbetikliğin inmesi bağırsakin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şmeselelik indi bende hat tedavisine lazım kalmadığını düşündüm şuan dişetim tekrar şteamülti ben tekrar aynı ilacı aldım yalnız şimdiye denli bi diş eti kanaması için ne yapmalı faydası yok napmalıyım. bide dişhitit şsorunikliğinde sigara midemenin hüsranı nedir şimdiden teşekkür ederim..

Uzman hekim Gerçekli araştırma edilmeli ve mutlaka yalnız kesinlikle apse yapaan dişleriniz acil iyileştirme görmelidir. Bu perese yayılacak ve kist oluşturacaktır. Niçin bu kadar boşlama ediyorsunuz.

Mahir doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini esenlamaz hat tedavisi uygulanması gerekir. read what he said Yine antibiyotik tedavinize çıbanlamanız ve hat tedavinizi olmanız gerekir. Sigara tasarrufı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine niye olur.

Spesiyalist doktor Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz iş üzerine sizi bilgilendirecek ve mukteza iyileştirme yöntemlerini serlatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *