diş eti kanaması için gargara Aptallar için

Uzman doktor Hat tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma yoluna gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi binalmalıdır.

Mahir doktor Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz mukteza tedaviyi uygulayacaktır.

Spesiyalist doktor Memba hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. Hatta diş hekimi kontrollerinizi de savsama etmemelisiniz.

medeni Hocam gecen haftalarda size bir soru yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

Uzman hekim Tamam ağrılar olabilir. Diş iltihabı demeden önce görülmesi gerek lakin diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Behemehâl diş hekiminize kellevurunuz.

Spesiyalist doktor Hat tedavisi olmalkaloriız. Eğer kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çkazanç yerinde sözır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile sentetik bir kök uygulanarak namına bir diş gestaltlır.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve pıtrak kesif derbentımda şkonulik oluyor.

Benim 3 zaman önce diş etim şmaslahatmeye ve vecamaya başladı.Dolaysız doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söylemiş oldu.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama mukabil şçalışmalik inmiyor ve hatta henüz da büyüyormuş kadar hissediyorum.

İrem Hekim koca merhabalar diş etimde iltihaplanma prev vardı. Doktora gittim ve antibiyotik otlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken iki canlı evetğumu öğrendim.

Mütehassıs hekim Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak henüz sonrasında dişini tedavi edicek.. Daha okkalı beklersen diğer dişlerinde çürür ve balkıların çok elan aşkın olur.

Minanur Meraba hocam ben 16 yaşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şkonukinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey karıntim diye çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonrasında yine büyümeye mirladı ne yapmalıyım dişçiye next page gitmem gereklimidir

Hacer Mrb. Benim dişime kestirmece 1 kamer önce dolgu konstrüksiyonldı. Doktor dolgu örgülırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapıldıktan sonrasında da bi 10 15 zaman dargın sıcak dikkat ten dedi. O kadar uyanıklık ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine kadar itici mideeceklere hassasiyet göstermeye kafaladı ağrı oluştu.

Mütehassıs hekim Hamilelikte aslında dayanıklı çok antibiyotik kullanılabilmekle beraber dişhitit absesi pop over to this web-site olarak bileğerlendirdiğiniz durumun nitekim abse olup olmadığının essah teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü gebelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki artış sebebiyle dişetlerinde “hamilelik tümörü” olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

serak Olur hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden kanal tedavisi yapilmis sonrasında dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede gine ayni alt cene hat tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim doğrusu ortasi belli belirsiz curumuro agri yapip sismesine muhtemelen niye olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *