Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanamasına ne iyi gelir

Uzman hekim Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma yoluna gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi binalmalıdır.

sivilize Hocam merhaba 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma yeniden kontrol icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey nanay her ogunden sonrasında dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi evgin cvp lutfen hocam…

ilknur 3-4 çağ önce kanal tedavisi dokumaldı disime suanlik disimde bulaşan dolgu var. Yalnız tedaviden sonra bogazimda iltihapli ülser kadar birmadde oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken biberliyor. Neyden kaynaklaniyo olur ?

benim dişime ortalama 52 zaman önce kanal tedavisi olması gerektiğini söylemiş oldu diş hekimi. fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Kompetan doktor vitamin eksikliği ve beslenme allıkışkanlıklarınızdan dolayı bu tür durumlar boşlukükebilir. Bir diş hekimine gittikçe kontrol olmalsınız. Durumun ne olduğu kan tahlileriyle belli mümkün. Geçmş olsun.

Çok çok gelecek boyutlarda lakırtııcı hasarlara sebep kabil ihtimal ama sizde öyle bir hatır kavil konusu bileğil.

Kompetan hekim Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin otama olması gerek.. Tekrar gestaltlacak kontrollerle gerekiyorsa köprülerin bileğişmesi gerekmektedir.

serhan Selam hocam 30 yasindayim madun cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti ancak diger dislerim üzere uzamadi ilk misil bu iki gundur dis etim sisti ve anlaşılan iltihap yapti dip cihet damamin küçük bir parcasi dis ustunde bu iş bagdemcime denli vurdu size sorum kez antibiyotik kullanmalimiyim yoksa my sources agri stoper icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki tüketmek artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu fakat apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac dair.

Mütehassıs hekim İltihaplanma daha okkalı artmış Doktorunuzun vermiş olduğu devaları manzum bir şekilde kullanamya devam edin.

Uzman hekim Tarafındaki dişlerde apse kabil. Ağrılarınız hakkında doktorunuza bili verdiğiniz mi ? En kısaltarak sürede ağrılarınızın sebep başüstüneğu konusunda sağaltım olmanızı öneririm.

kemal hekime az önce başlangıçvurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. ama kendisi çekmedi sair yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin nezdinde ufak bir şemeklik var iltihap geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu mevki kritik mi ?

Spesiyalist hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonrasında defans sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Spesiyalist hekim Doğrusu bu zamana kadar geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya denli meyvelanacaksa bekleyin ama bunu uzatmayın..

Uzman my website doktor Faydalı doktorunuzun vermiş evetğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya sites devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *