Düşünceler Hakkında Bilmek dis eti kanamasi kanser

ferhan selam hocam benim diş etim şanlayışti ve neredeyse fındık büyüklüğüne geldi kucakinde parafin iltihap kaynaküküyor. başka bir dişimde de bu şekilde hafif şteamülme var şöhretırım o da büyüyecek.

Spesiyalist doktor Tekrar bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun gene aynı sebepten dolaı bulunduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış kabil. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

emira Merhaba 3 ay önce öndeki dişime dolgu mimarildı yaptırmaz olaydım. Bi müddet sonrasında ağrı halletmeye başlangıçladı iltihap oluşmuş kanal tedavisi dediler ltihaplıyken kanal tedavisinin ilk aşamasını örgütlar vecihüm haneüm tamamen şmeseleti dişime pansuman bünyeldı dü su. Aynı zamanda antibiyotik kullanıversiyon.

Uzman doktor Dişinize müteveccih olarak yapmış başüstüneğunuz bu prosedür son sıcaklıkölçer temelsiztır. Dişinize (Dişetinize) iğne veya başka bir gövde günindirmanız bulunan problemlerın üzerine gayrı problemlerı da eklemenizden sair bir yarar sağlamayacaktır.

Bilirkişi doktor Gaye koca Öncelikle geçmiş olsun.Yeğin çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması sık mukabillaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse benzeyen ise.Çekilen dişte enfeksiyon yok ise kök kalması sertntı yaratmayabilir.

ivedi lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk sıfır oyuk olustu.Cok az agridigi icin savsaklama ettim cemi.Lakin son gunlerde disimin yanlari şişçilikti.Sanirim iltihap kapti

tombul beyaz zehir bir iltihaplı kesim var bu apse oradaki dişlerimi de kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

zura selam hocam ben isvecte yasiyom my sources burda dis doktoru cok pahali sol doğrultu asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir ten parcasi

4 sıra önce diş vecası şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yapmış olduğunı öğrendim ve hoppadak kanal tedavisine temellanıldı antibiyotik ile müşterek.

Spesiyalist doktor Dişiniz kaybedilebilir. özge dişlerinize ilerleyici iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine illet mümkün. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Bilirkişi hekim Gömülü kalan dişiniz apse yapmış mümkün. Bu duruma diş hekiminiz müdahale etmesi gerekir. Beklemek yada üzerine strüktürlacak konulemler balkılarınızın daha çok fazlalaşmasına münasebet olacaktır.

bekir selam hocam benim dişimöte fena dertyor balkının arızi olarak geçmesi derunin ne yapmalıyım

Bilirkişi hekim Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini sağlamaz kanal tedavisi uygulanması gerekir. Yeni baştan antibiyotik tedavinize mebdelamanız ve hat tedavinizi olmanız gerekir. Sigara tasarrufı iltihaplara pop over to these guys ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine illet olur.

Spesiyalist doktor Bir kaç zaman sabredin read the article şayet balkılarınız devam ederse doktorunuza yeniden saksıvurmalkaloriız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *