Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması nasıl önlenir

Mahir doktor Dilek ederim geçmiş olsun.. Balkılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

kemal selam hekim mir. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç kanatı deldiler iltihabı tıntınalttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin yanı sıra ufuk bir şaksiyonlik oluştu iltihap geliyor oradan.

habib implant yapmış oldurmayı düşünüdeğerlendirme ama 3 doktor farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse bulunduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi yürekin 6 ay bekliyebileceğimi söylemiş oldu.öbürü göz apseyi gördü çekimden sonrasında 2 kamer bağırsakinde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 kamer deruninde implantı hulliyatp ayrıca üst çene kemiği sinüse andıran olduğu yürekin implantı beş on eğik yapalım dedi.

benim dişime kestirmece 52 güneş önce hat tedavisi olması gerektiğini söyledi diş hekimi. fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en peş kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Çok çok müterakki boyutlarda sözıcı hasarlara münasebet olabilir belki ama sizde öyle bir kalıp söz konusu değil.

berke merhama hekim abi ben 12 yasındayım dısımın beraberinde ten war arıo amma lüks bileıl ne yapabılırm doktor kanal tedavimi yapar

Mütehassıs hekim Kifayetsiz ve kalık yapılan diş bakımı sonucunda Diş eti kanamasına ne iyi gelir dişlerde apse oluşur. Kaşındırmak fazlalıkklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine iktidarsız yapılan diş hizmetı bakterilen bölgede üremesi derunin elverişli bir hava hazırlar.

dündar Hocam merhaba.Benim 2 çağ önce sol üst dip dişimde 20 likle onun arkasındakı see diş ortada agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Kompetan hekim Geçmiş olsun Şu anda başka bir terapi uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu emları kullanmaktan diğer bir yolunuz yok..

müstacel lütfen Bu hafta gideceğim.Evet kist oluşursa bu durumun dcivarüşü imkânsız mı illa ameliyat mı çok korkuyorum acaba benimki kiste dönüştü mü niteleyerek.

Kompetan doktor Kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir gestalt bileğildir. şayet apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi hemen sağaltım yapmış oldurın..

Spesiyalist hekim Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini esenlamaz hat tedavisi uygulanması gerekir. Baştan antibiyotik tedavinize temellamanız ve hat tedavinizi olmanız gerekir. Sigara kullanımı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine ne olur.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var my sources yalnızca dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim hat tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *