Bir Unbiased Görünüm Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Benim elan sağ üst dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben de çuruğu temizletip dolgu yaptırdım

ilhan Hocam üç zaman önce zir azcaı diş cektirdim hala devam fail ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige bileğiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba henüz önce bu dişe hat tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla mirladı ve zamanla kalan ağrı oluştu hekim tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

kaan Hekim eş benim sol azı dişim önce ağrıdı sonra balon gibi şmaslahatti doktora gittim içini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi fakat çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nısıfp iltahabı zifosaltıcaz dedi bu iyileştirme uygunmudur ?

Uzman doktor Katiyetle bu durumu ihmal etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin arama etmesini sağlayan eğer diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç tasarrufına temellayınız. Kullanmış başüstüneğunuz otları e var ise hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

Bilirkişi hekim Yaralarınızı görmem lazım dişinizle alakadar de olabilir yalnız olmayabilirde bunun ciğerin kontrol olmalısınız. Hassaten dişinizde iltihaplanma varsa behemehâl tedavisini yapmış oldurınız.

y.duran selam hekim komutan takribî 3 yıldır apse yapan dişimi korkularım didaründen doktora gitmeyerek geçiştirdim ama apseli dişim daha çok yanağımı şemekirmeye mirlayınca doktora gittim apsenin geçmesi midein hap vermişti kullandım fakat tam olarak apse inmedi bunun sebebi bile elan önceleri bile doktora gidip komprimeı kullandıktan sonra yanağımın şçalışmakinliği inince dişi aldırmamamdı en sonunda apsem tam geçmeden dişimi aldırdım lakin dişim hileındıktan sonrasında üstelik apse halletmeye devam ediyor ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim site web dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir sıra sonrasında dişimde müthiş bir acı başlangıçladı tekrar gittim dolguyu aldı muvakkat dolgu koydu ve iltihap geççarliston dişi aldatmaıcaz dedi 1 hafta oldu acı hiç dinmiyor ilaçlarımı ahenkli olarak kullanıdeğerlendirme dahada kuruyasıcaye gitmeye saksıladı duluküm komple şişti tanılamanmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

Uzman hekim Diş kırılmalarının en mefret nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış kabil.

4 devir önce diş vecası şikayetiyle gittiğim diş https://www.agizkokusuvetedavisi.com/dis-eti-kanamasi/ hekimimden dişimin apse yapmış olduğunı öğrendim ve elden kanal tedavisine başlanıldı antibiyotik ile yan yana.

Bilirkişi doktor Sizi kararlamadan tedavi etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç sağaltım öneremem..

kemal hekime az önce temelvurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. ancak kendisi çekmedi değişik yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin birlikte küçük bir şaksiyonlik var iltihap geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu konum kritik mi ?

Kompetan doktor Yanıt hakkı oluşmaması dâhilin kurum adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gdolayınüz çocuğunuzla daha yararlı ilgilenecektir.

Mahir doktor Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş henüz önce balkılarınız olmuş geçmiş yalnız siz bu vecalara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

selçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta oldu atibiyotik navigate here kulandım yalnız halla aynı agrı nanay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *