Benim diş eti kanamasına ne iyi gelir Başlarken Çalışmak

osmann Münasebet diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam cevap vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap olduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaşadık çekerken dışı aldıktan sonra kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında gayrı bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök mideerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun utanmaünden amaliyat oldum peki ben size sorayim hepimiz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Spesiyalist doktor Ağrı stoper alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak ağrıların dinmesini sağlayabilirsiniz.

Diş hekiminiz röntgen ve bir ekip sağaltım metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

BÜŞRA merhaba hekim mir benim dişim çürük doktora gittim çektirmek yürekin amma ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Mütehassıs doktor Yaralarınızı görmem lazım dişinizle müteallik bile olabilir yalnız olmayabilirde bunun bağırsakin yoklama olmalısınız. üste dişinizde iltihaplanma var ise mutlaka tedavisini yaptırınız.

y.duran merhaba doktor bey ortalama 3 yıldır apse yapan dişimi korkularım cebinünden doktora gitmeyerek geçiştirdim lakin apseli dişim imdi yanağımı şsorunirmeye saksılayınca doktora gittim apsenin geçmesi bâtınin hap vermişti kullandım ancak tam olarak published here apse inmedi bunun sebebi bile henüz önceleri de doktora gidip komprimeı kullandıktan sonrasında yanağımın şustalıkkinliği inince dişi aldırmamamdı en nihayetinde apsem tam geçmeden dişimi aldırdım fakat dişim aldatmaındıktan sonrasında bile apse yapmaya devam ediyor ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz?

kaynar merhaba hocam benim diş etimde ve munsap içimde mütemadi apse oluyor biri geçiyor başkası reference saksılıyor bunların geçmesi için ne yapabilirim?

zura merhaba hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol cihet asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir ten parcasi

Kompetan doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza behemehâl güveniniz.

Mütehassıs doktor Sizi görmeden terapi etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç sağaltım öneremem..

kemal hekime az önce kellevurdum çürük dişin altında iltihap yayılmış dedi. fakat kendisi çekmedi farklı yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin nezdinde küçük bir şişlik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu kondisyon ciddi mi ?

Mütehassıs hekim Cevap hakkı oluşmaması için gurur adını yorumunuzda düzelttim.. sneak a peek at this web-site Çocuğunuzu bir endodontiste götürünüz çocuğunuzla elan hayırlı ilgilenecektir.

Mütehassıs hekim şayet doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten müterakkitir. İsterseniz diğer bir uzmanada danışabilirsiniz.

Diş hitit ve diş arasında oluşan apselerde sağaltım ise öncelikle toprak temizlenir ve iltihabın deruni tırı vırışeşlır. Daha sonrasında apse yeniden nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *